top of page

Як писати службові сповіщення про те, що щось сталося

Коли щось сталося, особливо неприємне чи страшне, насамперед потрібно виявити турботу та розуміння.

Наприклад, запит від клієнта: «А напишімо повідомлення, що у нас ще кур'єрська доставка є, а то мало людей доїжджає до нас».

Трохи знайомимося із ситуацією:

  • А чому так відбувається?

  • Ну там ремонт.

  • Ага! Ремонт. Нові дані.


Як могли б

Клієнт пропонує такий варіант: «Шановні покупці, на жаль, під'їзд до нашого магазину утруднений. Ми готові привезти ваше замовлення у зручне для вас місце. Для цього необхідно при оформленні замовлення вибрати тип доставки — кур'єрська доставка».


Занадто багато всього. Всі ці «шановні клієнти» та «на жаль» не мають цінності для клієнта. Не дуже вони схожі на повагу чи висловлення жалю. Ремонт від цього не закінчиться, проїзд не звільниться.


Як краще

Перефразуємо: «На під'їзді до магазину ремонт. Забирати товар стало не дуже зручно. Але ми маємо кур'єрську доставку: привеземо замовлення, куди та коли вам потрібно. При оформленні вкажіть, що хочете отримати товар із кур'єром, додайте адресу».


Стало більш зрозуміло, з'явилася турбота. «Забирати товар стало не дуже зручно» — це про турботу. Ми ніби кажемо: «ми розуміємо вас». Але й не просто розуміємо, а ось вам і рішення — доставка з кур'єром [Тепер це не ваша турбота 😄].

Потім виявляється, що ремонт не в магазині, а поряд. Через це утворюються пробки (до речі, завжди шукайте суть проблеми, не кидайте клієнта з сухим «проїзд утруднений»).


Як ще краще

Генеруємо ще один варіант: «Біля в'їзду до магазину можуть бути пробки через ремонт поруч. Забирати товар стало не дуже зручно. Пропонуємо скористатися кур'єрською доставкою, щоб заощадити час».


Частину про оформлення та адресу прибрали. Нам це здалося зайвим.

Ідеальним завершенням повідомлення було б: привеземо безкоштовно», але копірайтери не всесильні 🤓


У результаті ми не лише інформуємо, а й піклуємося, пропонуємо рішення.


План може бути таким:

🔹Розповідаємо, що відбулося (пробки біля магазину).

🔹Подробиці + турбота (ремонт поруч, тому стало не дуже зручно).

🔹Що робити далі (замовити кур'єрську доставку).

🔹Будь-яка всячина та бонус (тут могло бути повідомлення про безкоштовну доставку).


10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page